איך זה עובד

קליניקרנט מקשרת בין רופאים ומטפלים עצמאיים המעוניינים למצוא ולשכור חדר טיפולים העונה על צרכיהם הייחודיים לבין בעלי קליניקות המעוניינים להשכיר חדר טיפולים שאינו מנוצל לטובת הכנסה נוספת. קליניקרנט חוסכת שעות ארוכות של חיפוש ונותנת מענה מדויק ומהיר גם לשוכר וגם למשכיר.

פרקטיקה עצמאית בכל מקום, בכל זמן, בגמישות מלאה

בין אם אתה רופא או מטפל בתחילת הדרך או בין אם אתה בעל ניסיון תעסוקתי רב אך מעוניין להתרחב גיאוגרפית ללא עלויות הקמת קליניקה, אנחנו יכולים לעזור! ב קליניקרנט מגוון חדרי טיפולים בפריסה גיאוגרפית רחבה, עבור התמחויות ותחומי עיסוק מגוונים. ההרשמה לקליניקרנט אינה כרוכה בתשלום או התחייבות: הרשם, חפש חדר טיפולים העונה על צרכיך והתחל לעבוד. ההשכרה יכולה להיות שעתית, משמרת בשבוע או השכרה לטווח ארוך....גמישות הוא שם המשחק.

הפיכת משמרות פנויות בקליניקה להכנסה פאסיבית

אם בקליניקה שלך ישנם חדרי טיפולים שאינם בתפוסה מלאה, פרסם אותם עוד היום ב - קליניקרנט והחדר הריק יהפוך להכנסה פאסיבית. פרסום הקליניקה אינו כרוך בתשלום, תוכל לבחור גם את בסיס ההשכרה, החל מהשכרת שעה בודדת, משמרת שבועית או שכירות חודשית קבועה. כערך מוסף אמתי, עשויים להיווצר שיתופי פעולה והפניות הדדיות בין האסכולות השונות ובכך תזכה גם לשיווק חינמי.

כמה זה עולה לי?

 • פרסום קליניקה ב קליניקרנט הינו חינם.
 • פרסום קליניקה ב קליניקרנט לא מחייב.
 • בעלי הקליניקות, מחליטים על תעריפי ובסיסי ההשכרה (בין אם שעתי, לפי משמרת או השכרה חודשית) וההשכרה היא לפי שיקול דעתם.
 • רק במידה והתבצעה עסקת השכרה, אנו גובים דמי שרות בעבור השירותים שאנו מעניקים באתר, בהתאם לסוג ההשכרה ואך ורק מבעל הקליניקה.

מסלולי תשלום:

קיימים שני מסלולים לתשלום דמי השרות:

 1. מסלול חבר - מסלול פרמיום –מסלול זה מציע ניהול כולל של הנכס מול השוכר:
  1. גבייה
  2. ביטוח מפני ביטולים
  3. ניהול פנקסי חשבונות
  4. שריון חדרים ביומן
  5. * צילום הקליניקה
  מחיר הכירות של מסלול זה: עמלת שירות של 10% מדמי השכירות החודשיים לאורך כל תקופת ההתקשרות (היינו המשך שימוש בשירותי קליניקרנט).
  * אין מסמך זה מהווה התחייבות סופית לצילום, תלוי מיקום גיאוגרפי ואישור קליניקרנט
   
 2. מסלול אורח - מסלול זה מציע התקשרות חד פעמית ללא ניהול העסקה וללא ביטוח מפני ביטולים. עמלת הגבייה במסלול זה הינה תשלום חד פעמי של חודש שכירות. מסלול זה מתאים במידה והשוכר והמשכיר מחליטים על המשך התקשרות ישירה כולל שריון וגבייה באופן עצמאי.

השוואה בין המסלולים:

מסלול חבר - Pemiumמסלול אורח
ניהול גבייה ושריון
ניהול גבייה ושריון משמרות חד פעמיות (שעתי / משמרת בודדת)
ביטוח מפני ביטולים*
ניהול תפוסת חדרי הקליניקה ע"י שימוש ביומן מקצועי
ניהול פנקסי חשבונות אל מול שוכרים
דירוג משתמשים רייטינג

* לא ניתן לבחור במסלול אורח כאשר מדובר בשכירות חד פעמית, שעתית או של משמרת בודדת אלא רק בהתקשרויות ארוכות טווח.
 

איך זה עובד – שלב אחר שלב עבור בעל קליניקה:

 1. בעל קליניקה מעלה את הנכס שלו לאתר בצורה קלה ונוחה, מזין את פרטי הקליניקה להשכרה ומפרט מה כל חדר מכיל (ציוד, חלון, כיור, כורסא, מיטת טיפול וכו').
 2. בעל הקליניקה קובע את השעות וכמה הוא מעוניין לגבות עבור השכרת הקליניקה. ההשכרה יכולה להיות לטווח ארוך או קצר, על בסיס שעתי, פר משמרת או השכרה חודשית, ההחלטה נתונה בידי בעל הנכס.
 3. אנחנו ב קליניקרנט מלווים את בעלי הנכסים בתהליך ובמקרה הצורך ממלאים יחד איתם את פרטי החדרים, מוודאים שהמקום תואם את הפרטים שהוזנו ושהועלו תמונות איכותיות.
 4. כל מה שנישאר זה להמתין וקהל המטפלים והרופאים של קליניקרנט יצרו קשר ויזמינו קליניקה להשכרה דרך הפלטפורמה.
 5. לפני כל הזמנה, בעל הקליניקה יקבל מייל בו יוכל לראות את המועד המבוקש להשכרת הקליניקה, מי המזמין, פרופיל ודירוגים של המזמין. בעל הנכס יידרש לאשר את ההזמנה על מנת שזו תירשם במערכת ויחל תהליך התשלום.
 6. בעל הנכס ייהנה משריון ותשלום אוטומטי וממקסום רווחים מנכס קיים.

איך זה עובד – שלב אחר שלב עבור מחפשי קליניקה:

 1. נכנסים לאתר ומחפשים מרפאה להשכרה לפי סרגלי סינון מדוייקים: אזור, עיר, סוג התמחות, סוג חלל העבודה, שירותים נוספים המוצעים במרפאה כגון: שירותי מזכירות, ציוד רפואי, האם יש חלון או כיור בחדר, חניה וכו׳.
 2. לאחר שמוצאים חדר מתאים מעבירים בקשה לביצוע הזמנה של חדר הטיפולים שנבחר.
 3. אם בתהליך הרישום לאתר השוכר לא בנה לעצמו פרופיל, יתבקש במעמד ביצוע הזמנה למלא פרטים אישיים מה שיקל על קבלת ההחלטה של בעל המרפאה.
 4. ממתינים לאישור בעל הנכס ולאחר מכן מבצעים העברת תשלום.
 5. נהנים מפרקטיקה עצמאית בגמישות מקסימלית וללא עלויות הקמה והתחייבות.

תהליך התשלום:

 1. לפני כל הזמנה, booking, בעל המרפאה יקבל מייל בו יוכל לראות את מועד ההשכרה המבוקש, מי המזמין ודירוגים על אותו מזמין. על בעל הנכס לאשר את ההזמנה על מנת שזו תירשם במערכת ויחל תהליך התשלום
 2. לאחר אישור ההזמנה על ידי בעל המרפאה, השוכר יזין פרטי כרטיס אשראי והכסף יועבר לבעל המרפאה.

מנגנוני אבטחה ואמינות:

 1. מערכת דרוגים על שני סוגי המשתמשים (המשכירים והשוכרים).
 2. אימות דוא״ל ומספר טלפון.
 3. סריקה ואימות תעודות זהות ו/או רישיון רפואי, לא חובה אך חלק מבעלי הנכסים יכולים לדרוש זאת כתנאי.

אנחנו נותנים חשיבות עליונה לנושא האמינות ולכן אנחנו מבקרים את הדרוגים ומפקחים בצורה שוטפת והדוקה אחר הזנת הנתונים ואימותם באתר.

הערות חשובות:

 1. חשוב לציין שבעלי הקליניקות אינם מחויבים לאשר את ההזמנה ויכולים לסרב לה.
 2. אנחנו עושים הפרדה בין הייעודים השונים של הנכסים (מטפלים, מאמנים, רופאים בעלי התמחויות שונות, וכו') כדי לעזור למשתמשים למצוא קליניקה שתענה בדיוק על צרכיהם הייחודיים. כך אנחנו גם מאפשרים לבעלי נכסים שיגיעו אליהם שוכרים רלוונטיים, לדוגמא: מרפאת שיניים יכולה לסמן שהמקום מיודע לרופאי שיניים בלבד וכך לדאוג שיגיעו אליה רק שוכרים רלוונטיים.