אודותינו

קליניקרנט הינה פלטפורמה ייחודית וחדשנית המקשרת בין רופאים ומטפלים עצמאיים המעוניינים לשכור חדר טיפולים העונה על צרכיהם הייחודיים לבין בעלי קליניקות המעוניינים להשכיר חדרי טיפולים לטובת הכנסה נוספת וניצול מלוא הפוטנציאל של הנכס שברשותם. קליניקרנט חוסכת זמן יקר וכסף ונותנת מענה מדויק ומהיר גם לשוכר וגם למשכיר.

פרקטיקה עצמאית בכל מקום, בכל זמן, בגמישות מלאה

בין אם את/ה רופא/ה או מטפל/ת בתחילת הדרך או בין אם את/ה בעל/ת ניסיון תעסוקתי רב אך מעוניין/ת להתרחב גיאוגרפית ללא עלויות הקמת מרפאה, אנחנו יכולים לעזור! קליניקרנט מציעה חדרי טיפולים בפריסה גיאוגרפית ארצית, במגוון רחב של התמחויות, סגנונות ותחומי עיסוק.

פשוט התחל לעבוד

ההרשמה לקליניקרנט אינה כרוכה בתשלום או התחייבות: נרשמים, מחפשים חדר טיפולים העונה על כל הצרכים ומתחילים לעבוד. ההשכרה הינה על בסיס שעתי, משמרות שבועיות או השכרה לטווח ארוך - גמישות היא שם המשחק!

הופכים משמרות פנויות בקליניקה להכנסה פאסיבית

אם בקליניקה שלך ישנם חדרי טיפולים שאינם בתפוסה מלאה, פרסם/י אותם עוד היום ב - קליניקרנט והחדר הריק יהפוך להכנסה פאסיבית. פרסום הקליניקה אינו כרוך בתשלום, תוכל/י לבחור גם את בסיס ההשכרה, החל מהשכרת שעה בודדת, משמרת שבועית או שכירות חודשית קבועה.

שיווק חינמי

הצטרפות לפלטפורמה תאפשר לך ליצור שיתופי פעולה והפניות הדדיות בין האסכולות השונות ובכך להרויח גם שיווק חינמי.

אנחנו נטפל במציאת שוכרים, בשריון חדרי הטיפול, בגבייה ובהפקת החשבוניות ואתם תיהנו מהכנסה פאסיבית מנכס קיים ומשקט נפשי לעסוק במה שאתם אוהבים באמת.

רעיון הכלכלה המשתפת

קליניקרנט מביאה את רעיון הכלכלה המשתפת אל העולם הטיפולי/רפואי, כך, בדומה ל - Airbnb בו בעלי בתים משכירים את בתיהם לתיירים, קליניקרנט מאפשרת לבעלי קליניקות לשתף ולהשכיר משמרות פנויות לרופאים ומטפלים. המחפשים יכולים למצוא חדר טיפולים על ידי סינון על פי פרמטרים מדויקים (אזור בארץ, בסיס השכרה, ציוד, חלון, כיור, כורסא, מיטת טיפול וכו') במקביל, הרופאים בונים פרופיל מפורט של עצמם, מה שמאפשר שקיפות ודואליות. הודות לכך המשכירים יכולים לדעת בדיוק מי מעוניין לשכור את הקליניקה ולהחליט האם לאשרו. כבר היום מפורסמים ב- קליניקרנט למעלה מ-200 חדרי טיפול ברחבי הארץ ממגוון סוגים: חדרי טיפולים לפסיכולוגים ומאמנים, מרפאות שיניים, מרפאות גניקולוגיות ועוד, ורבים נהנים משירותנו.

הצטרפו ל – קליניקרנט עוד היום , שפרו את חייכם וקחו חלק בטרנד העולמי של כלכלה משתפת.